DIVIZE OŠETŘOVATELSTVÍ +420 225 001 532

Produkty

Snažili jsme se naše stránky udělat co nejpřehlednější. Níže naleznete tabulku, ve které je rozdělené naše portfolio dle oborů. Pokud hledáte konkrétního výrobce, můžete také použít záložku výrobci. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste vyhledávání v pravém horním rohu nebo nás kontaktujte.

Ošetřovatelství

Ošetřovatelství je zaměřené zejména na řešení problémů, které vycházejí především z pracovní náplně sestry. Cílem je zlepšení zdravotního stavu pacienta/klienta.
Společnost Hospimed nabízí komplexní portfolio, které pomáhá dosáhnout lepších životních podmínek a snaží se o bezpečnější a důstojnější život.

Hygiena

Hygiena se dá označit za preventivní medicínu, za snahu, jak se vyhnout onemocnění a jak zlepšovat vlastní zdravotní stav, aby bylo zabráněno snadnému rozvoji chorob. Společnost Hospimed nabízí ucelenou nabídku přístrojů, které předcházejí nozokomiální infekci v ošetřovatelské péči a to zejména v nemocnicích, domovech pro seniory a ostatních zdravotnických centrech.

Rehabilitace

Rehabilitační lékařství se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch pohybového aparátu z různých příčin (degenerativním, poúrazovém, vývojovém, neurologickém apod.).
V našem portfoliu naleznete přístroje od renomovaných výrobců, které kladou důraz na kvalitu a technické zpracování.
Společnost Hospimed je v této oblasti považovaná za leadra v rehabilitační technologii a každoročně rozšiřuje sortiment o další novinky v této oblasti.