DIVIZE OŠETŘOVATELSTVÍ +420 225 001 532

Pečovatelské vany

Využívané pro snadné provádění hygieny u osob se sníženou mobilitou nebo schopností sebeobsluhy. V nabídce jsou výškově nastavitelné vany v celotělovém nebo sedacím provedení. Vany naleznou své uplatnění nejenom ve specializovaných provozech, jako jsou domovy pro seniory, ústavy sociální péče, ale také v rehabilitačních zařízeních a lázních.

BEKA Hospitec

Kvalita, inovace a spolehlivost
BEKA Hospitec byla založena v roce 1967 a je mezinárodně uznávaným a úspěšným výrobcem prémiové značky pomůcek pro péči a rehabilitaci. Ve spolupráci s celosvětovou sítí prodejců dokáže rychle reagovat na konkrétní požadavky uživatelů, ošetřovatelů a pečovatelů po celém světě a nabídnout jim pomůcky a jejich technické řešení podle jejich potřeb.

BEKA Hospitec je jednou z nejinovativnějších společností na současném trhu a její zákazníci oceňují kvalitní výrobky, jejich spolehlivost a řešení získaných na základě dlouholetých zkušeností.

BEKA Hospitec dodává pomůcky pro hygienu, transport a rehabilitaci osob do pečovatelských domů, nemocnic, zařízení pro zdravotně postižené a do rehabilitačních a terapeutických zařízení.