DIVIZE OŠETŘOVATELSTVÍ +420 225 001 532

Sprchová lůžka / dezinfekční panely

Sprchové lůžko je pomůcka určená pro osobní hygienu imobilních pacientů a jejich transport. Své uplatnění nalezne tam, kde je dostatek prostoru pro danou manipulaci, zejména v nemocnicích a domovech pro seniory. Další možnou variantou jsou sprchová křesla. Ideálním doplňkem je dezinfekční panel, díky kterému je vaše lůžko/křeslo vždy správně vydezinfikováno a připraveno pro dalšího klienta. Při mytí pacienta nehrozí riziko opaření díky termostatické baterii.

BEKA Hospitec

Kvalita, inovace a spolehlivost
BEKA Hospitec byla založena v roce 1967 a je mezinárodně uznávaným a úspěšným výrobcem prémiové značky pomůcek pro péči a rehabilitaci. Ve spolupráci s celosvětovou sítí prodejců dokáže rychle reagovat na konkrétní požadavky uživatelů, ošetřovatelů a pečovatelů po celém světě a nabídnout jim pomůcky a jejich technické řešení podle jejich potřeb.

BEKA Hospitec je jednou z nejinovativnějších společností na současném trhu a její zákazníci oceňují kvalitní výrobky, jejich spolehlivost a řešení získaných na základě dlouholetých zkušeností.

BEKA Hospitec dodává pomůcky pro hygienu, transport a rehabilitaci osob do pečovatelských domů, nemocnic, zařízení pro zdravotně postižené a do rehabilitačních a terapeutických zařízení.