DIVIZE OŠETŘOVATELSTVÍ +420 225 001 532

Proč u nás pracovat?

Kdo jsme ?
Jsme dodavateli špičkové zdravotnické techniky na český zdravotnický trh s 30letou tradicí. Nabízíme unikátní technologie světových výrobců umožňující modernizaci českého lékařství.
Co je náš cíl ?
Jako první v českém zdravotnictví jsme uvedli na trh laparoskopickou chirurgickou techniku a neustále hledáme nové revoluční metody. Naším cílem je zprostředkovat nejkvalitnější zdravotnickou techniku pro naše zákazníky.
Na co se zaměřujeme ?
Zaměřujeme se na obory ORL, chirurgie, gynekologie, neurochirurgie, urologie a ortopedie kam dodáváme techniku jako jsou lasery, vysokofrekvenční koagulační přístroje, endoskopické věže, neuromonitorace a mnoho dalších...

Obchodní zástupce pro prodej zdravotnického materiálu a drobné zdravotnické techniky na Moravě

Společnost Hospimed, spol. s r.o. hledá nového kolegu z Moravy na pozici Obchodní zástupce pro prodej zdravotnického materiálu a drobné zdravotnické techniky.

Co od Vás očekáváme:

ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání
zkušenosti ze zdravotnického prostředí jsou výhodou, ale ne podmínkou
aktivní znalost anglického jazyka (Budete příležitostně komunikovat s našimi dodavateli ze zahraničí a účastnit se zahraničních školení)
obchodní a vyjednávací talent
komunikativnost a aktivní přístup
ŘP průkaz skupiny B (Budete cestovat po celé ČR – sídlo firmy v Praze)

Co můžete očekávat od nás:

zajímavou práci, kde se dostanete do kontaktu s nejnovější technikou
s námi pravidelně vycestuje do zahraničí na zajímavá školení (Technika jde neustále dopředu a my s ní držíme krok)
zúčastní se nejrůznějších workshopů a interaktivních školení
odborný růst (Každý den je přínosem informací, neustále se vzděláváme a držíme krok s technikou)
přátelské pracovní prostředí a flexibilní pracovní dobu
samozřejmostí je služební telefon, notebook a vůz (Každý den je přínosem informací, neustále se vzděláváme a držíme krok s technikou)
benefity v podobě vlastních rekreačních zařízení v Jizerských horách, nadstandardní preventivní lékařské péče ve FN, stravenkového paušálu, zábavných teambuildingů, atd.
provize z prodeje
smlouva na dobu neurčitou

Nástup možný ihned

Dovolujeme si Vás informovat, že Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pro účely probíhajícího výběrového řízení. Poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat výhradně s cílem posoudit vhodnost Vašeho uplatnění na příslušnou pracovní pozici a pro případnou komunikaci s Vámi. Poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu nezbytně nutnou, nejdéle však do doby ukončení výběrového řízení.